BISER MORA 2021…Fotografije i rezultati natjecanja

image_print

Iza nas je XVI. Biser mora, a pred vama link s fotografijama manifestacije, kao i rezultati natjecateljskih kategorija. Potražite se i prisjetite izvrsne atmosfere našeg festivala kojim smo poslovično otvorili turističku sezonu u Supetru. Vidmo se na idućem Biseru mora u travnju 2022. godine u Waterman Svpetrvs Resortu, nadamo se bez ograničenja i zaštitnih mjera.

Link za fotografije: https://photos.app.goo.gl/p9TrbbtLmHEcHQ6cA

A kako je to bilo možete pročitati ovdje…

 

REZULTATI NATJECANJA

ŠKOLSKO NATJECANJE

Ugostiteljska škola Opatija93,26ZLATO
Srednja strukovna škola “Blaž Jurjev Trogiranin” , Trogir – TIM 293ZLATO
SREDNJA ŠKOLA ZABOK – TIM 191,72ZLATO
SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ – TIM 291,65ZLATO
Srednja strukovna škola “Blaž Jurjev Trogiranin” , Trogir – TIM 190,7ZLATO
Srednja strukovna škola”bana Josipa Jelačića “-Sinj – TIM 290,06ZLATO
Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik – TIM 287,2SREBRO
S.S.Š. Kralja Zvonimira Knin86,66SREBRO
SŠ Petra Šegedina, Korčula85,93SREBRO
Turističko-ugostiteljska škola Split – TIM 185,48SREBRO
SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ – TIM 185,32SREBRO
Srednja strukovna škola”bana Josipa Jelačića “-Sinj – TIM 184,8SREBRO
Srednja škola Prelog84,73SREBRO
Turističko – ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar84,2SREBRO
GOSPODARSKA ŠKOLA VARAŽDIN83,53SREBRO
Turističko-ugostiteljska škola Split – TIM 283,2SREBRO
Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik – TIM 182,65SREBRO
SREDNJA ŠKOLA ZABOK – TIM 281,8SREBRO

JUNIORI

RIŽOTO
SILVIO BABICH91ZLATO
ANDREA BENUSSI83,25SREBRO
GIOVANNI FATIGATI92,75ZLATO
MASSIMILIANO GODINA89,25SREBRO
SILVIO LAMBRÉ86,75SREBRO
MARIO DENIS VIZANTIE81,5SREBRO
ANDREA BUKARICA93,75ZLATO
KARLO ŠOŠTARIĆ91ZLATO
SARA PEŠEC84,25SREBRO
JANJETINA
VLADIMIR VISKOVIĆ79,3BRONCA
RIBA
VLADIMIR VISKOVIĆ75,25BRONCA
LOVRO NOVINA77,25BRONCA
NIKOLINA MICEK KUŠEK72,25BRONCA
ANDREA BUKARICA85,75SREBRO
SILVIO BABICH85,5SREBRO
PILETINA
VLADIMIR VISKOVIĆ73BRONCA
LOVRO NOVINA74,5BRONCA
LUCIJA TUREK72,75BRONCA
ANDREA BUKARICA91,5ZLATO

SENIORI

RIBA
KARLO FANTINI90,25ZLATO
BOŠTJAN VOLK91,75ZLATO
AĆIM HOĐIĆ90ZLATO
ANITA SAMARDZIOSKA81,25SREBRO
MILKA ATANASOVA75,25BRONCA
DARKO JOKIĆ93ZLATO
TJESTENINA
KARLO FANTINI88SREBRO
DARKO JOKIĆ88,33SREBRO
BRIAN FURLANI GALANTE86SREBRO
RIŽOTO
KARLO FANTINI85SREBRO
BOŠTJAN VOLK90,66ZLATO
BRIAN FURLANI GALANTE87SREBRO
MODERNO
KARLO FANTINI83SREBRO
BOŠTJAN VOLK87,66SREBRO
MILKA ATANASOVA73BRONCA
VEGE
ANITA SAMARDZIOSKA75,3BRONCA
BRIAN FURLANI GALANTE92ZLATO
PILETINA
DARKO JOKIĆ93,33ZLATO
DESERT
BOŠTIJAN VOLK94,5ZLATO
image_print