PROGRAM BISERA MORA 2017 – PEARL OF THE SEA 2017

Svpetrvs hoteli, Supetar, otok Brač
6.-9.4.2017. / April 6-9, 2017

Četvrtak/Thursday, 6.4.2017.
08:00 – 20:00     NATJECANJE PO KATEGORIJAMA / COMPETITION BY CATEGORIES        

 09:00 – 11:00     Master class Dragica Lukin: Slatka Hrvatska

 11:00 – 11:30 OTVARANJE / OPENING CEREMONY

 11:30 –  17:00    Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings         

                              11:30 – 12:30      Domaći orzo s jadranskim kozicama i sušenim rajčicama KONOBA MARIO, Rogoznica

                             12:30 – 13:00      KOTANYI DELICIUS SHOW

                             13:00 – 14:00      Lamb/Goat curry, Anil Grover, Indija

                             14:30 – 15:30      Restaurant BOKO, Gevgelija, Makedonija

                             16:00 – 17:00      Leskovačka mućkalica, RESTORAN VODENICA, Beograd

14:00 – 17:00     SEMINAR ZA SUDCE I NATJECATELJE / JUDGES AND COMPETITORS SEMINAR by                                                       Domenico Maggi

 17:00 – 18:30     Master class Peter Stoyanov:“Dalmae Moriawase sushi” – The taste of Dalmatia through the eyes of a sushi chef

 17:00 – 19:00     Đir s Rendićem, turistički razgled i vođena šetnja Supetrom / Rendić walk,  guided tour through Supetar

 19:00              PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY                  

20:00 – 22:00     Predstavljanje natjecatelja i žirija i Večer Dalmacije/ Presenting competitors and judges ceremony and Dalmatian dinner

22:00 – 02:00     Chef’s party

Petak/ Friday, 7.4.2017.
08:00 – 20:00     NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES          

10:00 – 11:00     Master class René van Sevenant:   Influences of French Gastronomy: past and present

11:00 – 12:00     Master class Anil Grover:   Chicken tikka in rich tomato gravy

12:00 –  13:30    Odabir najboljih namirnica iz mora, CENTAURUS  prezentacija s degustacijom

12:00 –  17:00    Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings         

                             12:00 – 13:00      Idrijski žlikrofi, Dušan Veršec, Slovenija

                             13:00 – 14:00      KOTANYI DELICIUS SHOW          

                             14:30 – 15:30      Macedonian Multiethnic Culinary Chefs

                             16:00 – 17:00      Prezentacija Crne Gore, Aleksandar Stanković

17:00 – 18:30     Master class Gary Filbey: Fish fillets Bon Femme

PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY                                                

20:00 – 22:00     Tematska večera VEČER ALBANIJE / Albanian dinner

22:00 – 02:00     Chef’s party

Subota/Saturday, 8.4.2017.


09:00 – 20:00     NATJECANJE PO KATEGORIJAMA / COMPETITION BY CATEGORIES        

10:00 – 11:30     Master class Sokol Prenga: Fish and Celery Trinity

11:00 – 13:00     Brač na Supetarskoj Rivi – prezentacija događanja Brača / Island exhibition and presentation at the Waterfront

12:00 –  13:00    Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings: Taverna Riva, Bol

13:00 – 14:00      Master class Gogi Bazandarashvili: Gruzijska kuhinja / Georgian cuisine

14:00 – 15:30    Prezentacija izrade i pripreme Sarajevskog ćevapa

15:00 – 16:00   Primorski pjat, posebna prezentacija, Kristian Kozmić

16:00 – 18:00     Seniorsko natjecanje KUP BISER MORA / SENIOR COMPETITION CUP BISER MORA 

16:00 – 17:00     Master class Knud-Erik Larsen: Nordic seafood

 17:00 – 18:00     Master class Alan Payen from Mauritius: Signature dish

 20:00 – 22:00     PROGLAŠENJE REZULTATA i Tematska Bračka večera/ AWARD CEREMONY  and Island Brač dinner         

 22:00 – 02:00     Chef’s party       

Link za download program: PROGRAM BISER MORA